نتایج جستجو برای عبارت :

نکاتی که میتواند باطری موبایل را از خرابی زودرس در امان بدارد!

الکترسیته:  الكترسیته انرژی نهفته ای در طبیعت و وجود آن در بعضی از مواد موجود درجهان میباشد این نیرو به صورت های مختلف میباشد و دارای 2 قطب میباشد اما به صورت كلی میتوان الكترسیته را به دوبخش تقسیم كرد الكترسیته ساكن++این حالت از الكترسیته عنصری كه آن را بو جود می آورد دارای قطب مثبت+میشود مانند وسیله پلاستیكی كه بر اثر مالش دارای قطب مثبت میشود یا بدن انسان كه بر اثر برخورد با این گونه اشیاء درای قطب مثبت الكترسیته ساكن میشود فقط زمین تامین

نکاتی که میتواند باطری موبایل را از خرابی زودرس در امان بدارد!
1)شارژر استاندارد و درست گوشی را استفاده نمایید استفاده از شارژرهای متفرقه عمر باطری را کاهش و حتی احتمال صدمه زدن به موبایل را افزایش میدهد
2)در صورت استفاده مداوم از گوشی نگذارید شارژ آن بقدری کاهش یالد که گوشی خاموش گردد این کار به کاهش عمر باطری کمک میکند
3)شارژر گوشی را هیچ گاه شب تا صبح به گوشی متصل ننمایید حتی با توجه به اینکه شارژرهای استاندارد بعد از شارژ صد درصدی مسیر ش
داغ توچون مُحرم است گریه امان نمیدهد/دیده مثال زمزم است گریه امان نمیدهد/شورش دل برای تو وصل به کربلاشده/قلب سرای ماتم است گریه امان نمیدهد/نام شریف قاسمت یاد زنینوادهد/چون به شهید همدم است گریه امان نمیدهد/سوی نبرددشمنان اسوه ی بر حماسه ای/نام توشورومَحرم است گریه امان نمیدهد/لشکررهبری زتو عشق ولاگرفته است/یاری حق فراهم است گریه امان نمیدهد/لحظه وصل جمعه ات درسحرش فراق شد/عشق ولی چومرهم است گریه امان نمیدهد/نورامید شیعیان همچو سلیمانی اس
لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:
تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪ ﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﺎ ﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣ ﻨ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﺰ ﺑﺮﻧﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﺎ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﺮﺩﻩ ﺣﺘ ﺍﺮ ﺷﺎﻫﺮ ﺣﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ
امام رضا علیه السلام فرمود:عقل یک مسلمان تمام نیست مگر آن که ده خصلت را داشته باشد:(مردم) به خیرش امیدوار باشندو از شرش در امان.خیر اندک دیگران را بسیار شماردنیکى بسیار خود را اندک داند.از مراجعه ارباب حاجت ملول نشود.در تمام عمر از طلب علم خسته نشود.فقر در راه خدا را از توانگرى بیشتر دوست  بدارد.ذلت در راه خدا را از عزت همراه با دشمن خدا بیشتر دوست بدارد.گمنامى را از نامورى بیشتر بخواهد.سپس فرمود: دهم و چه دهمى؟ پرسیدند: چیست؟ فرمود:هیچ کس را نب
راههای درمان انزال زودرس

راههای درمان انزال زودرسانزال زودرس بلافاصله قبل یا پس از دخول به طور غیر ارادی اتفاق می‌افتد. انزال زودرس یک مشکل جنسی شایع است که تقریباً در یک سوم مردان زیر 25 و حدود 10 درصد مردان بالای 25 اتفاق می‌افتد.
ادامه مطلب
پیش از پرداختن به عوارض بلوغ زودرس به تعریف آن می پردازیم. بلوغ زودرس به ظاهر شدن زودهنگام علائم بلوغ جسمی و هورمونی گفته می‌شود. این اختلال میتواند دلایل بسیار مختلفی داشته باشد و مانند هر پدیده ی غیرطبیعی دیگری، پیامدهایی در پی خواهد داشت. در این مقاله سعی میکنیم در این زمینه اطلاعات کاملی به شما بدهیم.

ادامه مطلب
واکنش زنان به انزال زودرس شوهر

واکنش زنان به انزال زودرس شوهرعجیب نیست اگر همسران مردانی که دچار انزال زودرس می شوند، رضایت کمتری از روابط زناشویی شان گزارش کنند. معمولا با طولانی شدن زمان این مشکل ،روابط همسران بیشتر  تحت تاثیر قرار می گیرد. مطالعات نشان می دهد که  زنانی که همسرانشان  دچار انزال زودرس است از مشکلات جنسی و زناشویی بیشتری رنج می برند، عدم بر انگیختگی و خشکی واژن  و نرسیدن به ارگاسم از مشکلات شایع این خانمهاست.
ادامه

انزال زودرس را با طب سنتی درمان کنید

انزال زودرس یکی از شایع‌ترین شکایات مردان در مراجعه به پزشک است. حدود یک‌سوم مردان از این مشکل رنج می‌برند که این میزان برحسب سن، نژاد، محل زندگی و عوامل دیگر در جوامع مختلف متغیر است. زودانزالی از مهم‌ترین علل سردی روابط زوجین است و گاهی از علل ناباروری نیز محسوب می‌شود.
ادامه مطلب
تحقیقات نشان می‌دهد عدم دریافت کافی ویتامین «دی» می‌تواند خطر ابتلا به مرگ زودرس را سه برابر افزایش دهد.

نتایج یک بررسی جدید به خوبی نشان عسل پزشکی می‌دهد کمبود ویتامین دی منجر به بروز مرگ زودرس می‌شود.
ادامه مطلب
زمانی که این وبلاگ را زدم گمان میکردم که دیگر هرچه درون دلم هست را میتوانم بریزم بیرون و خلاص شوم و حداقل چشم هایی هستند که برای نوشته هایم گوش شوند...
بعد از مدت کوتاهی متوجه شدم بعضی حرف هارا آدم نیاز دارد بیرون بریزد اما نه کسی بشنود نه کسی ببیند! آن مطالب را با رمز گذاشتم...
مدتی بعد فهمیدم که بعضی چیزها فقط باید در قلب آدم باشد و به هیچ وجه نباید نمود بیرونی پیدا کند.ان حرف ها را در ناخودآگاهم بیرون ریختم!
و اما دسته ی چهارم!امان از دسته چهارم
1 = حاکم نیشابوری به سندش از سلمان نقل کرده که از رسول خدا شنیدم که میفرمود: حسن و حسین ، دو فرزندان من هستند هر کس آندو را دوست بدارد مرا دوست داشته و هرکس مرا دوست بدارد خدا را دوست داشته و هرکس خدا را دوست بدارد ، خداوند او را داخل در بهشت خواهد کرد، و هر کس ایندو را دشمن بدارد مرا دشمن داشته و هر کس مرا دشمن بدارد خدا را دشمن داشته وهرکس خدا را دشمن بدارد،خداوند او را داخل جهنم میکند{ مستدرک حاکم نیشابوری،ج3،صفحه166}
2= تِرمذی از انس بن مالک نقل
در خصوص انزال زودرس در مردان (علت و درمان)

روش های پیشگیری از انزال زودرس

در خصوص انزال زودرس در مردان و پیشگیری یا درمان آن در موقع آمیزش با همسر که طبعا مشکلاتی را ایجاد میکند، توضیح دهید؟

انزال زود رس به چه معناست ؟
ادامه مطلب
امان از نفخ معده 
امان از درد 
امان از غصه های بی پایانی که آخرش به درد معده ختم میشود 
غصه را دل خورد رو زخم را معده
پ ن: روم به دیوار باید بالا بیارم ولی خواهرم همش تو خونه س و نگران میشه و تا وقتی بالا نیارم معده دردم بهبود پیدا نمی کند.
الانم تو ماشین کرمانشاه نشستم منتظر مسافرم 
♪♬♬♪کاشکی بیه می یار ای، چشم بوینم شی یار ره♪♬♬♪
♪♬♬♪قبول کمه شی زار ره، نامرد روزگار♪♬♬♪
♪♬♬♪شهرام فلاح، همش تی وره، شعر تو یاتو، حال خرابه ولا♪♬♬♪
♪♬♬♪ای دوست، جانا، امان امان امان، های♪♬♬♪
♪♬♬♪تی اسم مثل ستاره♪♬♬♪
♪♬♬♪سوزنه شو دیاره، تی حرف ره یاد ایارمه وقتی تنهایی دارمه♪♬♬♪
♪♬♬♪آروم آروم می دل بویه خون، شو دکتمه بیابون، امان ای یار نادون♪♬♬♪
♪♬♬♪سهم من از ته دلبر بویه ساز و آهنگ♪♬♬♪
♪♬♬♪تنهایی
درمان شایع ترین اختلال مردانه

درمان شایع ترین اختلال مردانهدر مقاله ی قبل با عنوان « شایع ترین اختلال مردانه »، راجع به مشکلات انزال زودرس در مردان صحبت کردیم.و در این مقاله راه هایی را در جهت رفع این مشکل بیان می کنیم.رفتار جنسی انسان گوناگون است و تحت تاثیر متقابل عوامل پیچیده است. مثلا تحت تاثیر روابط مشخص با دیگران، موقعیتهای زندگی و فرهنگی است که شخص در آن زندگی می کند سایر عوامل شخصیتی یا ساختار زیست شناختی و احساس کلی شخص از خود

ترجیح می‌دهم دو نسل، سه نسل، کار کنند و بعد به نتیجه برسند. اما اگر در عرض ده سال به نتیجه برسیم، باز برمی‌گردیم به صدسال عقب‌تر. همیشه یک تجربه‌ ی عجیب در افریقا و آسیا شده: کسانی که به‌سرعت به نتیجه رسیده‌اند، بعد، امتیازات قبل از انقلاب‌شان را هم از دست داده‌اند. من همه‌ ی انقلابات زودرس را نفی می‌کنم.
علی شریعتی، چه باید کرد

پارگی زودرس کیسه آب در بارداری چیست؟
پارگی زودرس کیسه آب در بارداری (Premature rupture of membranes) پدیده مرسومی است که زنان در دوران بارداری امکان مواجهه با آن را خواهند داشت. در این مقاله با اقدامات لازم به هنگام مواجه با پارگی زودرس کیسه آب آشنا شوید.

ستاره | سرویس سلامت - یکی از مشکلاتی که ممکن است زنان باردار با آن مواجه شوند پارگی زودرس کیسه آب است. اگر به این عارضه که در هر زمانی از بارداری ممکن است رخ بدهد، بی توجهی شود ممکن است خطراتی را متوجه مادر
من جسم نسبتا بزرگی دارم، عوضش روحم کوچیکه، فلذا همیشه یه فاصله بین این دو بزرگوار هست. یه خلا دائمی، که مقدارش ثابت و قابل چشم پوشیه
ولی امان از وقتی که روحم مچاله میشه
امان از وقتی که روحم مچاله میشه
امان از وقتی که روحم مچاله میشه
زمان می میرد
و تویی زنده می شود ...
مرگِ ثانیه ها را میشمارم
تاتولدِ ای دوباره!.
دنیا به من آموخت که 
بدونِ تو مردن بِه....
ازحالا
تارسیدن به بهشتِ بین الحرمین
"تنها نقطه ی عروج"
شوقِ پرواز دارم.
امان از لحظه ای که نخواهی ام
امان از روزی که رهایم کنی
امان از لحظه ی غفلت که شاهدم باشی حسین جااااااان.
#اللهم عجل لولیک الفرج
#آقای خوبِ غزل های من سلام.
از کف ایام امان کس نیافت
وز روش دهر زمان کس نیافت
شام و سحر هست رصددار عمر
زین دو رصد خط امان کس نیافت
رفت زمانی که ز راحت در او
نام غم از هیچ زبان کس نیافت
و آمد عهدی که ز خرم‌دلان
در همه آفاق نشان کس نیافت
اهل میندیش که در عهد ما
سایهٔ عنقا به جهان کس نیافت
جنس طلب کردی خاقانیا
کم طلب آن چیز که آن کس نیافت
امان از زندگی من. امان از تنهایی منمیخواستم امروز برم یه دوش بگیرم و کمی به خودم استراحت بدم ولی از رفتار م اینقد حالم بده که نمازم را میخونم و میزنم از خونه بیرونخدایا این نشد رسم بنده نوازی که منو از این جهنم بی سر و ته آزاد نمیکنی و محلم نمیدی
خدا طعم خیلی خوشی ها را بهم بدهکاری
سلامبا خواندن برخی سایت ها و اطلاعات روانشناسی مهم که در زیر به ان ها اشاره شده امیدواریم بتوانیم به مشکلات شما کمک کرده باشیم .
سایتی در مورد بلوغ
نشانه ها و عوامل بلوغ زودرس
سایتی در مورد مراحل تغییرات بلوغ
اطلاعاتی در مورد بلوغ زودرس
بلوغ و تغییرات همراه آن
نشانه های بلوغ چیست
اطلاعاتی در مورد بلوغ نوجوانان
عوامل بلوغ زودرس
بلوغ زودرس چیست
تغییرات بلوغ
سن شروع بلوغ چند است
اطلاعاتی در مورد نشانه  و تغییرات همراه با بلوغ 
اطلاعات مهم رو
سلام
باز هم امروز با اطلاعات و سایت های مفید روانشناسی در اختیار شما هستیم . 
امیدواریم این اطلاعات به شما برای  حل مشکلات روانشناسی کمک کند .
اطلاعات مهم در مورد نوزادان
سایتی در مورد مشکلات نوزادان
نوزادان زودرس
نوزادان نارس
اطلاعات مفید بهبود رشد بچه های زودرس
بهبود رشد بچه های زودرس و اطلاعات مربوط به آن
نوزادان زودرس و تفاوت زودرسی و نارسی
اطلاعاتی در مورد نوزادان زودرس و تفاوت زودرسی و نارسی
سایتی در مورد زودرسی و نارسی
نوزادان زود
به جز خوب درس خواندن و خوب وقت گذاشتن برای درس، وظایف دیگری هم به دوش من هست.
نمیشه که بی تفاوت بود.
مثلا الان ما اگه زبون عربی و انگلیسی رو یاد بگیریم و کارهای گرافیکی هم بلد باشیم، میشیم یه سرباز قدرتمند برای مقابله با حرکات دشمن و ضربه زدن به اون ها.
بارها به این مسئله پی بردم ولی کاری نمی کنیم. مگر شهادت فقط تو جنگ مستقیم محقق میشه؟
تو اگه یه سرباز سایبری قوی بشی نمیتونی موثر باشی؟
بله فقط صحبت کردن و آرزوی های زیبا کردن، خیلی سادست. ولی مای
انزال زودرس در مردان به چه معناست؟

امروزه
زوجین جوان زیادی به بنده مراجعه می کنند که از اختلال در نعوظ و مخصوصاً
انزال زودرس شاکی و نگران هستند. تعداد این مردان جوان که آمارها نشان می
دهد در رده سنی 25 الی 35 سال هستند روز به روز به علت های مختلف از جمله
افزایش استرس ها ی روحی فراوان، مشغولیت زیاد زندگی و غیره در حال افزایش
می باشد.
ادامه مطلب
چند نکته مهم در مورد بلوغ زودرسبازدیدها: 0
چند نکته مهم در مورد بلوغ زودرس
بلوغ زودرس 
کودک و تربیت 
بلوغ زودرس در حقیقت،مقابل بلوغ دیررس است.افرادی دچار چنین عارضه ای می شوند که در
محیطی آزاد و بی قید و بند رشد و نمو کرده باشند.خانواده ای که در آن مسائل حجاب و بعضی از
شرعیات اهمیتی ندارد و روابط زناشویی بسیار آزاد و بی پرواست،بچه ها زودتر از موعد مقرر بالغ
می شوند.در خانواده هایی که استفاده از فیلم های خلاف اخلاق و شوٌون انسانی آزاد است،فرز
Ehaam
Taab o Tab
#Ehaam
امشب از دیدنمان 
همه انگشت به دهان می مانند
همه خوب حال مرا 
حالو احوال  مرا میدانند
گل نیلوفر من آتشی تازه بیا برپا کن
من که در تابو تبم تو بتابانو شبم زیبا کن
بیا در شهر دل من پادشاهی کن
این توو این دل من هر چه تو خواهی کن
ای امان ای امان ای امان از منو حالم
وای عجب ماهی
تو چه دلخواهی
تا ابد با من بگو همراهی
عاشقی باتو دردسر دارد
دل تورا امشب زیر سر دارد
به چه شبی بگو امشب مارا می طلبی
بگو همچون من در تابو تبی در تابو تبی
تاج سرم مگ
به جهت انتقام گرفتن از امتحانات مزخرفی که شعور و ادب آدم را زیر سوال می‌برند و برای رفع خستگیِ بلغور کردن لامحاله ی علومی خشک و زمخت که نه به درد دنیایمان می خورد و نه آخرت، برای مدتی پشت پا به جزوه های غول تشنگ زده و به آغوش گرم کتاب‌های خوجگلم باز میگردم. 
امان از خرابی سیستم. امان از امتحان بعدی که لبالمرصاد است!
کاش زندگی اینهمه اجبار نبود. 
((به نام خداوند مهربان))

من در طواف عشقم ، حول وجود صیّاد
وای از تو و نگاهت! هر دم امان و فریاد!

جز نقش روی ماهت چیزی نمانده در یاد

دار و ندار ِ دل را ، چشم ِ تو داده بر باد

هرگز مباد ای عشق ، دل بی تو گردد آباد

در سرزمین ِ احساس ، یاد تو کرده بیداد

پیامبر اکرم:مَن عَظَّمَ شَهرَ رَجَبٍ فَقَد
عَظَّمَ أمرَ اللّهِ ، ومَن عَظَّمَ أمرَ اللّهِ أدخَلَهُ جَنّاتِ
النَّعیمِ هر کس
ماه رجب را بزرگ بدارد، فرمان خدا را بزرگ داشته است و هر که فرمان خدا را بزرگ
بدارد ، خدا او را وارد بهشت هاى پُرنعمت مى کند 
شُعَب الإیمان : ج ۳ ص ۳۷۴ ح
۳۸۱۳
دلم میخواست بهش بگم کاش همه ی حماقتای عالم ختم میشد به دوزار چند شاهی، ولی استیصال تو نگاهش و فکر این که تنهایی باید جای خالی چند میلیون دوش بکشه و تازه نذاره باباش بفهمه نذاشت بگم ... ولی الان تو جایی وایسادم که دلم میخواست چندرغاز ته حسابم نبود ولی چشمای مامان میخندید، محمد سالم بود و بابا...امان از همه ی ای کاش های عالم، امان.
پ.. میگن آدمی آه و دمی ...آخ از آه این روزا.
امیرالمؤمنین علی(علیه السلام):بانیکوکاران همراه باش وازبدکاران کناره جو تاازآنان جداباشی.
پیامبر(صلی الله علیه وآله):هیچ بنده ای ایمان نداشته باشدمگرآن گاه که مرا ازخودش دوست تر بدارد و خاندان مرا ازخاندان خودش وخانواده مرا ازخانواده خودش وجان مرا بیشتراز جان خودش دوست بدارد.
پیامبر(صلی الله علیه وآله):ازوام گرفتن بپرهیزیدکه آن غصه شب وخواری روز است.
امام صادق(علیه السلام):هرخانواده ای که باهمدیگر با رفق ومدارا برخوردکنند, خداوندنیز

درمان زود انزالی مردان (2)

راههای درمان زود انزالی مردان

انـزال زودرس (زود انزالی) چیست؟انـزال زودرس (زودانزالی) بـه انـزالی غیر قابل کنترل گفته می شود که قـبـل از نـزدیـکـی و انـجـام رابطه ی جنسی و یا مدت زمان بسـیـار کـمـی پـس از آن بـا میزان تحریک کم و خلاف میل فـرد انـجـام گیـرد.
ادامه مطلب
فندق به دلیل داشتن ترکیبات چربی، پروتئین، کربوهیدرات، ویتامین ای، مواد معدنی، فیبرهای رژیمی، فیتوسترول (بتاسیتوسترول) و آنتی‌اکسیدان‌های فنولیک مثل فلاوان، دارای جایگاه خاص در میان انواع دانه‌های خشک شده از نظر مواد مغذی و سلامتی است. فندق ترکیباتی از دسته ویتامین‌ها دارد که نقش خون‌سازی در بدن را بر عهده دارند. برای کودکان در حال رشد وجود فندق در مواد غذایی باعث افزایش و تکمیل فرایند رشد در آن‌ها می‌گردد.
روغن فندق منبع مناسبی برای
ذکر و دعا برای امان از عذاب جهنم :
رَبَّنَا اصْرِفْ عَنَّا عَذَابَ جَهَنَّمَ إِنَّ عَذَابَهَا کَانَ
غَرَامًا إِنَّها ساءَتْ مُسْتَقَرًّا وَ مُقاما(پروردگارا عذاب جهنم را از
ما بر طرف گردان که عذابش سخت و شدید و پر دوام است چرا که جهنم بد جایگاه
و بد محل اقامتی است)
اسپری تاخیری و کمک به انزال زودرس
26 ژانویه 2007 - طبق تحقیقات انجام شده توسط این شرکت که اسپری آزمایشی را انجام می دهد ، یک اسپری بی حس کننده بیش از دو برابر زمان "پایدار" برای مردان با انزال زودرس است.
دوز اندازه گیری شده ، اسپری آئروسل ترکیبی از لیدوکائین و پیلوکائین بیهوشی است. 15 دقیقه قبل از رابطه جنسی بر روی نوک آلت تناسلی پراکنده می شود.
قبل از استفاده از اسپری ، 54 مرد دگرجنسگرا در مطالعه ، به طور متوسط ​​یک دقیقه پس از نفوذ واژن ، انزال کرد
انزال زودرس یا زودانزالی یکی از اختلالات جنسی میباشد. هنگامی که در حین رابطه ی جنسی ، مرد ، قبل از آنکه شریک جنسی اش ارضا شود ، دچار انزال میشود و اسپرم از اون خارج میگردد ، گفته میشود که مرد دچار زود انزالی است.
انزال زودرس دائمی ، مشکلی جدی بوده و به عدم رضایت خود شخص یا شریک جنسی او منجر میشود.
اکثر افرادی که دچار زودانزالی هستند ، سعی بر این دارند تا با استفاده از داروهای دیرانزالی ، مشکل خود را برطرف کنند.
اما ماهیت این داروها چیست؟ و چه مش
بسم الله الرحمن الرحیماللهمّ ارْزُقْنی فیهِ طاعَةَ الخاشِعین و اشْرَحْ فیهِ صَدْری بإنابَةِ المُخْبتینَ؛ بأمانِکَ یا أمانَ الخائِفین.خدایا  مرا در این روز فرمانبرداریِ فروتنان را روزی کن و قلبم را به مانند بازگشت دلدادگان گشاده گردان؛  به امان دادنت ای امان ترسناکان.

مشاهده ویدیو

شهرم غمگین ترین چهره رو داره
همه جا بنر و پارچه سیاه
من سعادت اینو داشتم یکبار روضه خونه سردار برم
تصور اینکه  اگه دوباره سعادت نصیبم بشه و من برم تحمل اون فضا بدون حاجی چقدر سخته
+بخوابیم اما امان از این هجوم فکرا..اما امان از حال دل خیلی از ما
شببخیر
بهار جدیدا وارد بازی جالبی شده و نقشهای خانه امان را تغییر داده است. خودش مادر است. پدر خانواده پسرش است. من را به چشم خواهر نداشته اش میبیند و اما .. و اما برادرش گربه ی خانگی امان است‌. بسیار ملوس و دوست داشتنی.
دقت کردین چه خانواده ی باکلاسی هستیم
+ جدای از شوخی این نوع رفتار یه بحث کاملا کارشناسانه است. اگر از دوستان کسی تحلیل مناسبی دارد خوشحال میشوم بشنوم.
دلم‌میخواد فارغ از تمام دغدغه هام بشینم درسایی که دوسشون دارم و بخونم..‌ وقت اضافه مو هم کتابای مورد علاقه ی غیر درسیمو.. برای رفتن به دانشگاه یا استخر هم هندزفریمو بذارم تو گوشم و حرفای خوب یا موسیقی بیکلام گوش بدم و تا ایستگاه اتوبوس برم.. بعدم یه مسیر طولانی مجبور بشم قدم بزنم حتی اگه هوا سرد بود و حتی اگر آسمون بارون و برف داشت..
مگه چند بار در سال پائیز و زمستون میان که آدم با فکر و خیال و دلهره بخواد پشت سر بذارشون؟
امان از تردید و دو دلی..
درمان زود انزالی یا سستی کمر به زبان ساده!

زود انزالی یا سستی کمر یکی از رایج ترین مشکلات امروزه زوج های جوان است

زود انزالی یا سستی کمر یکی از رایج ترین مشکلات امروزه زوج های جوان است که متاسفانه باعث عدم لذت از یکی از بهترین لذت های زندگی که همان مسائل زناشویی است می شود. تقریباً از هر ۳ مرد یک نفرمبتلا به این مشکل است و متاسفانه گاهی شاهد این هستیم که برخی جوانان با تصور اینکه این مشکل غیر قابل درمان است و شاید باعث شکست در زندگی زناش
دانلود آهنگ ایهام تاب و تب
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * تاب و تب * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , ایهام باشید.
دانلود آهنگ ایهام به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Ehaam called Taab O Tab With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه ایهام به نام تاب و تب
امشب از دیدن منهمه انگشت به دهان میمانندهمه خوب حال مراحال و احوال مرا میدانندگل نیلوفر من آتشی تازه بیا بر پا کن من که در تاب و تبم تو بتاب

آشنایی با انواع قرص‌ تاخیری

انزال زودرس و مصرف قرص تاخیری

مشکلات
جنسی یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مردم در زندگی است. زود انزالی در مردان از
مشکلات شایعی است که توجه مردان را برای درمان آن به سمت دارو‌های ناتوانی
جنسی کشانده است. در این بخش از بیتوته ما به معرفی انواع قرص‌های تاخیری،
میزان مصرف و موارد منع مصرف قرص‌های تاخیری پرداخته‌ایم.
انزال زودرس
ادامه مطلب
پیامبر(صلی الله علیه وآله):خطاب به امام علی فرمود:ای علی! مثل شمادربین امت من مثل مسیح بن مریم است.قوم اوسه فرقه شدند:گروهی مؤمنین بودندکه همان حواریون هستندوگروهی با مسیح دشمنی نمودندکه یهود میباشندوگروهی درموردایشان غلوکردندکه ازاهل ایمان خارج شدند.همانا امت من نیز درمورد شما سه فرقه میشوند:گروهی شیعه ی شما که مؤمنین هستندوگروهی شک کنندگان راجع به شما که دشمنان هستندوگروهی اهل غلویعنی انکارکنندگان میباشند.ای علی! شما وشیعیان ودوس
دانلود آهنگ جدید ایهام به نام تاب و تب
امشب از دیدن من همه انگشت، به دهان میمانند
همه خوب حال مرا حال و احوال، مرا میدانند …♪
من که در تاب و تبم تو بتابان، و شبم زیبا کن…♪
♪♪♪ ♫♫♫ ♪♪♪
بیا در شهر دل من، پادشاهی کن
این تو و این دل من هرچه، تو خواهی کن …♪
ای امان ای امان ای امان، از من و حالم
وای عجب ماهی تو چه دلخواهی تا ابد با من، بگو همراهی
عاشقی با تو دردسر دارد دل تو را امشب زیر، سر دارد …♪
دانلود آهنگ ج
دانلود آهنگ گروه ایهام به نام تب و تاب
دانلود آهنگ بیا و در شهر دل من پادشاهی کن این تو این دل من هر چه تو خواهی کن به نام تب و تاب با صدای گروه ایهام همراه متن ترانه و بهترین کیفیت
متن آهنگ تب و تاب گروه ایهام
♬♬♬
امشب از دیدن من همه انگشت به دهان میمانند همه خوب حال مرا حال و احوال مرا میدانند
گل نیلوفر من آتشی تازه بیا بر پا کن من که در تاب و تبم تو بتابان و شبم زیبا کن
♬♬♬
بیا و در شهر دل من پادشاهی کن این تو این دل من هر چه تو خواهی کن
ای امان
(این‌ها همه موقت است، پاک می‌کنم.. عجالتا می‌نویسم بلکه راحت‌تر بگذرد زمان)
هنوز کامل از خواب بیدار نشده بودم... که پیام اومد از... 
دوباره صداها تو سرم چرخید... 
میدونی سنگ که نیستیم، بی تفاوت بگذریم... درد داره این روزا... شاید این تصمیم با اینکه شبیه یک مهلکه واقعیه، بهترین تصمیم بود... جلز و ولز کنیم هی که چی بشه؟ 
کاش واقعا به قول اون دوستمون درست شه همه چی... 
کاش ما دووم بیاریم تا اون روز...
هعی... امان از این چرخش بی رحمانه روزگار...
امان از‌خود
Early ejaculation treatment without side effects

انزال زودرس هنگامی اتفاق می افتد که مردی زودتر از زمان عادی مقاربت جنسی انزال داشته باشد؛ و کاملاً طبیعی است که این مسئله اولاً برای خود شخص و دوماً برای شریک او ناراحت کننده باشد. درمان زود انزالی به یک مشکل رایج برای بسیاری از افراد تبدیل شده است. تخمین ها متفاوت است، اما به هر حال حداقل یک مرد از بین 3 نفر اظهار می کند که این مشکل را در بعضی مواقع تجربه کرده است. اما آیا واقعاً زود انزالی یک مشکل قابل درمان است؟ ب
اذکار، اعمال و برکات ماه ذی الحجه

ماه ذی الحجه یکی از ماه‌های شریفی است که عبادت در آن و ذکر و یاد خدا اثرات عمیقی به همراه دارد . این ماه در نهایت برکت و عظمت است و از رسول خدا مروی است عمل خیر و عبادت خدا در هیج ایامی نزد حق تعالی محبوبتر از این دهه نیست. از همین روست که یکی از بزرگترین ارکان دین یعنی حج خانه خدا، در این ایام جای گرفته است.

اعمال مخصوصه این دهه
برای این دهه اعمال مشخصی وجود دارد که برای هریک ثواب و منزلتی را تعیین کرده‌اند از
 رابطه خود ارضایی (استمناء) با انزال زودرس  “خود ارضایی” مساوی است با زودانزالی؟  2 تمرین برای درمان انزال زودرس  بسیاری از جوانان به دلیل خودارضایی، از ازدواج هراس دارند  آیا بین خود ارضایی و زودانزالی رابطه ای وجود دارد؟گروه مهندسی  درمان خود ارضایی مردان، زود انزالی هم دارم  انزال زودرس، کاهش میل جنسی و چند نکته دیگر #ازمابپرس  من تقریبا از سن بلوغ تا آلان خودارضایی داشته ام و آلان دچار انزال  زودانزالی  رابطه خود ارضایی (استمناء) با
انـزال زودرس (زود انزالی) چیست؟
انـزال زودرس (زودانزالی) بـه انـزالی مهار گسیخته گفته می شود که قـبـل از نـزدیـکـی و انـجـام رابطه ی جنسی و یا مدت زمان بسـیـار کـمـی پـس از آن بـا میزان تحریک ناچیز و خلاف گرایش فـرد انـجـام گیـرد.

این روزها عده زیادی از مردان به کلینیک سلامت خانواده و سستی جنسی مراجعه می‌کنند تا در ارتباط با احد از مشکلات خویش در مقوله بستگی زناشویی با همسرشان مشاوره کنند. موضوع به این سادگی نیست چون با برپایی افسردگی و اض
قطرات باران صورتش را نوازش میکرد.
غم در صورتش و شانه هایش سنگینی میکرد.
نمی دانست چه چیزی را آرزو کند.
بودنش را؟ یا نبودنش را؟ 
قلبش سوز می‌کشید و نفس هایش بند شده بود.
چه سرنوشت عجیبی.
از خدا می‌پرسید،
آیا باید در این وضعیت شکر کرد؟!
اگر شکر نکنم شاید بابت نا شکری‌ام زندگی‌ام عوض شود و این سیاهی اندکی رنگ سفید بر خود بگیرد.

بغض و امان از افکار پر از درد 
امان از حسرت هایی که دلیل مرگش میشوند..
آه از این حال عجیب که تمامی ندارد...

امان از دست سیگنال. امان. به سختی میتونم برم سمت این درس. استادش هم کمی تا حدودی برام بار روانی ایجاد کرده. از دست سیگنال به هوش مصنوعی که بیشتر بهش علاقه دارم پناه میبرم.
درد سیگنال رو با هوش تسکین میدم. و سیگنال رو بین خوندن هوش مصنوعی به خورد خودم میدم... و عین یه مادر دلسوز میشینم پای خودم که یاد بگیره سیگنال رو...

#بهوقتاینروزا
خسته ام. دستم به هیچ کاری نمی‌رود. توی خودم فرو رفته‌اند. دلم می‌خواهد یکی عاشقم شود و دوستم بدارد. خسته ام از این دنیای تنهایی. و آخر چه کسی کسی را چنان که ارسطو می‌گوید دوست خواهد داشت؟ نه این جهان، جهان من نیست. این جهان پر از نقص است و من حقیقتا از اینهمه نقص در جهان دلزده‌ام. امروز شنبه هست. کاش امروز که کتابخانه می‌روم کمی بیشتر تلاش کنم. دلم می‌خواد دکتری بخونم آی‌پی‌ام کاش...
بااشک دیده شوید این کربلا جهان را/پاکیزه میکند او حتی رخ نهان را/کارحسین وزینب درعرش دلربایی/بخشیده سوی شیعه گنجینه امان را/درگلشن محبت یاران او ولایی/این زمزم ولایت نوراست آسمان را/هرگریه ای برایش تیری است سوی دشمن/آماده کرده دائم هریاراو کمان را/سخت است بهرشیعه از نینوا شنیدن/وقت وداع یاران ازحجت عیان را/سرهابریده گشته برنیزه ها بلنداست/آنجا شهید عاشق تقدیم کرده جان را/زینب درآن بلندی با مرگ دست وپازد/دیده است شمر کافر بالشکربدان را/این
در چه علیکی از سلام منیبه هیات کدام دل ِ تنگیکه دلتنگی ام ... امان ـ امانسلامت که می کنم دور می گیرد سرمعلیک که می دهییا مقلب القلوب تلوزیون به شمارش معکوس می افتدتحویل که بگیری، سال تحویل شدهتلویحا اعتراف می کنملبخندی روی لبهایم جوانه زدهو با همین سرعت انتشارپای تمام ویروس ها در گل جا خواهد ماندگل و بلبل می شود جهان امابه معجزه لبخندت و نیمی از سلاح های جهان از کار می افتدنیمه ی محرم نزدیک استو من دل سونامی زده ام برایت سینه می زندنذر کرده ام

هر آدمی شاید در عمرش فقط یک بار می تواند کسی را به تمامی دوست بدارد. تمامش را...حتی تیرگی های روحش را بپرستد.خدا بسازد از آدمی که می داند آسمانی نیست. نگاهش کند و دلش ضعف برود و بی آن که داشتن یا نداشتن آغوشش چندان مهم باشد، از حال خوب او به آرامش برسد. محو شود، پنهان شود، گم شود در زوایای تنِ او حتی اگر به نگاهی از دور قناعت کند. دل خوش کند حتی به بوسه های ناممکن قبل از خواب، به عکسی روی گوشی موبایلی. هر کسی شاید فقط یک بار، با یک آدم، پرنده می
هیچ ” اکسیر جادویی” برای درمان زود انزالی (پی‌ای) یا انزال زودرس وجود ندارد زیرا دلایل آن کاملا شناخته‌شده نیستند. با این وجود، این مشکل نباید مانع یک زندگی جنسی سالم شود زیرا طیفی از گزینه‌های درمان وجود دارد که می‌توانید راجع به آن‌ها با پزشک یا درمانگر جنسی خود صحبت کنید. در ادامه این نوشتار ۳۵ روش درمان انزال زودرس که تاثیر آنی دارند آمده است و امیدواریم این مقاله برای شما سودمند باشد.

ادامه مطلب
بزرگنمایی ، تأخیر و محکم کردن محصولات
انزال زودرس را با اسپری تاخیری Super Viga 150000 متوقف کنید.
اسپری تأخیر SUPER VIGA 150000 (بطری 12 میلی لیتری) هنگام اسپری کردن سر به سمت آلت تناسلی مرد و در مدت 5 دقیقه از اسپری شدن کار می کند. پس از استفاده می توانید تا 10 برابر بیشتر از گذشته رابطه جنسی داشته باشید. به دلیل توانایی شما در ادامه کار و رضایت بانوی خوش شانس خود به عنوان اسپری گل میخ شناخته شده است و به ارگاسم های متعدد او می دهد.
انزال زودرس یک وضعیت شایع است
چین و چروک صورت را با مصرف شیر از بین ببرید 
مصرف شیر، علاوه بر تامین سلامت بدن، از بافت های بدن در برابر پیری زودرس و بروز چین و چروک نیز محافظت می کند. پژوهشگران بهترین راه جلوگیری و درمان پیری زودرس را داشتن تغذیه صحیح و سالم و نوشیدن شیر می دانند، زیرا شیر ویتامین آ دارد که برای پوست و مو بسیار مفید است. 
پزشکان می گویند: مصرف همیشگی شیر و مشتقات آن، از بدن در برابر ابتلا به بیماری ها محافظت و از بروز عوارض پیری زودرس جلوگیری می کند. زنان با
جوانسازی پوست یکی از مهمترین دغدغه های اصلی در جمعیت بانوان بوده و راهکارهای متفاوتی به منظور ایجاد جوانسازی در پوست وجود داشته که از تاثیرات ویژه ای برخوردار می باشند. جوانسازی پوست به روش های متفاوتی می تواند پیری زودرس، چین و چروک، افتادگی، تیرگی و شل شدگی پوست صورت را برطرف نموده، جوانی و شادابی را به پوست شما بازگرداند.
اهمیت پوست سالم
پوست یکی از مهمترین و وسیع ترین ارگان های بدن می باشد که وظایف فیزیولوژیک فراوانی بر عهده داشته و در
همیشه از گرما متنفر بودم و هستم ! انگار که من برای گرما متولد نشدم ! البته فکر میکنم کمتر کسی وجود داشته باشه که عاشق گرما باشه . واقعا کسی هست که دیوونه وار عاشق گرمی هوا باشه و باهاش عشق کنه ؟ من که فکر نمیکنم ! 
من دیوونه وار عاشق هوای سردم ! اینکه میگم دیوونه وار یعنی ترجیح میدم زیر برف و بارون و بهمن و تگرگ باشم و بمیرم تا گرما و آفتاب و ... 
مسئله گرما فقط دمای هوا نیست بلکه برای غذا ها هم هست! مثلا ترجیح میدم یه غذای مونده ی سرد داخل یخچال رو بخ
امیر، از اون دسته پسرهای کم سنِ به شدت جذابه - حداقل برای من -. از اون دسته پسرهایی که چخوف و هدایت می خونند با صدای دورگه و خسته، و امان از صداش، امان. تا نیمه شب، می شه باهاش درباره ی شعر و کتاب و س.کس حرف زد، بدون ذره ایی حس بد. می تونی درباره ی هر اتفاقی باهاش صحبت کنی، بدون این که قضاوتت کنه، شماتت کنه و کلاغِ یک کلاغ و چهل کلاغ بشه. دوستش دارم، موهای پریشون و حلقه حلقه ی خرماییش رو دوست دارم، از این که سایزها و سانتی مترها از من بزرگ تره و حس غر
هر انسانی نیاز به خدا و معبود دارد؛
هر انسانی نیاز به هدف و آرمان دارد؛
هر انسانی نیاز به مشاور و معتمد دارد؛
هر انسانی نیاز به همدل و همراه دارد
و هر انسانی نیاز دارد که دوست بدارد و دوست داشته شود.
این‌ها اقتضائات اوّلیّه‌ی زندگی بشری است و کتمان‌پذیر و شوخی‌بردار نیست...
به نام او...
چند وقته که ذهنم جمع نمیشه و از پراکندگی رنج میبرم که هر چند اون هم عالمی داره واسه خودش!
امشب مهمون داشتم و امان امان اماااان!!
قبل اینکه مهمون های اکی بدن که میان؛ میخواستم برم سینما تنهایی و با این ترسم مقابله کنم ولی خب نشد!
این روزا که زودتر اومدم تهران و بیکارم؛خیلی فکر کردم به خیلی چیز ها!
خیلی جیزا خوندم خیلی چیزا گوش دادم
خیلی حس های یهویی درونم به وجود میاد!همون حس هایی که سعی میکردم نبینم و بعد خودشون میان جلوی چشمم و مجبور
اصلی ترین مراجعه مرد ۱۵ تا ۴۰ سال به متخصص اورولوژی بروز انزال زود رس است به گونه ای که در بررسی های آماری بین ۱۵ تا ۴۰ درصد افراد در این بازه سنی دچار این اختلال هستند.
تعریف انزال زودرس
طبق تعاریف سازمان های بهداشتی جهانی به میزان زمانی بین یک تا دو دقیقه یعنی کمتر از یک تا دو دقیقه از زمان دخول تا انزال اطلاق می شود .
انزال زود رس
عوامل انزال زود رس
بیمارانی که مشکلات قلبی و عروقی دارند
بیماران دیابتی
مسائل روانی
داشتن روابط عاطفی سرد
مصر
«٣١»قُلْ‌ إِنْ‌ کُنْتُمْ‌ تُحِبُّونَ‌ اللّهَ‌ فَاتَّبِعُونِی یُحْبِبْکُمُ‌ اللّهُ‌ وَ یَغْفِرْ لَکُمْ‌ ذُنُوبَکُمْ‌ وَ اللّهُ‌ غَفُورٌ رَحِیمٌ‌ (اى پیامبر!)بگو:اگر خداوند را دوست مى‌دارید،پس مرا پیروى کنید،تا خدا نیز شما را دوست بدارد و گناهانتان را بر شما ببخشد و خداوند بسیار بخشنده و مهربان است. نکته‌ها: درباره جایگاه پیامبر و لزوم اطاعت از او،در قرآن مى‌خوانیم:
ادامه مطلب
دوران بلوغ از حساس ترین دوران زندگی هر فردی به حساب می آید و افراد را از دنیای کودکی به بزرگسالی منتقل می کند . گاهی تغییرات بلوغ زودتر از سن معمول اتفاق می افتد که به آن بلوغ زودرس می گویند . بلوغ زودرس مشکلات جسمانی ، روانی و اجتماعی زیادی را برای کودکان به وجود می آورد زیرا زودتر از حد معمول و قبل از اینکه کودک آماده این تغییرات شود به وجود می آیند .
عوامل موثر در بلوغ زودرس شامل عوامل ژنتیکی ، محیطی و شرایط جسمی است و تغذیه یکی از موارد موثر
درمان پیری زودرس

با کاهش ناگهانی وزن پوستی که قبلا کشیده شده بود شل و آویزان و دچار چین و چروک می شود بنابراین تعادل در رژیم غذایی را باید رعایت کرد تا از تغییرات ناگهانی وزن جلوگیری شود با همین منطق خوابیدن مداوم روی یک طرف چهره باعث کشیدگی پوست آن سمت از صورت می شود.

روش زندگی بایستی هم سلامت جسمی و هم سلامت روانی فرد را تضمین کند فعالیت فیزیکی و ورزشی مناسب که باعث میشود جریان خون اندام های مختلف به ویژه پوست افزایش یابد بعد از یک ور
درمان زودانزالی با حنا:زود انزالی به انزال پیش از دخول و یا وقت کوتاهی پس از آن می‌گویند.
که با تحریک شدن کم جنسی و بیش از رساندن شریک جنسی ارگاسم اتفاق خواهد افتاد.
و زود انزالی امکان دارد منجر به قطع شدن رابطه جنسی و ناراضی بودن هر دو شخص در رابطه بشود .
که این حالت می‌تواند موجب اضطراب و نگرانی در طرفین بشود.
و این قضیه مشکلاتی را در زندگی زناشویی ایجاد کند.
زود انزالی یکی از رایج‌ترین مشکلات جنسی مردان می باشد .
که تقریباً همه مردان در دوره

شباهنگ جان دُردانه بیان ،  لطفا امان بده قبلی ها رو بخونیم بعد به رگبار ببند
از تو بعیده اصلا این شکلی پست ها رو قربانی کنی
باور کن من به زور تونستم ۶ تایی اول رو دست و پا شکسته بخونم :|:))
آفرین فرزندم ، آروم آروم بخدا هنوز عید نشده و نمیشه ؛)
امام باقر(علیه السلام):خداوندعزوجل سه خصلت به مؤمن بخشیده است:عزت دردنیاودین, رستگاری در آخرت و ابهت دردلهای جهانیان.
پیامبر(صلی الله علیه وآله):مؤمن نزدخدا گرامی تر ازفرشتگان مقرب اوست.
پیامبر(صلی الله علیه وآله):برتوبادبه فراگیری علم. هماناکه علم دوست مؤمن است وبردباری وزیراو و عقل راهنمایش وعمل سرپرست او و رفق ومداراپدراو وملایمت بادیگران برادر او و صبرسپاهیان او است.
امام صادق(علیه السلام):مؤمن ازآن جهت مؤمن نامیده شده است که ازع
عاملی که موجب ناتوانی جنسی مردان می شوند

10 عاملی که موجب ناتوانی جنسی مردان می شوند76 درصد از زوجین معمولا در روابط خود با مشکلاتی روبه‌رو هستند. در صورتی که میل جنسی شما کاهش یافته یا احساس رضایت ندارید به این 10 توصیه عمل کنید…

1. رابطه جنسی مرتبی داشته باشیدهر چه رابطه جنسی بیشتری داشته باشید، ناتوانی جنسی کمتر به سراغ شما می‌آید چون عروق و اعصاب دخیل در انزال قوی‌تر می‌شوند. نتایج تحقیقاتی که در فنلاند روی 989 مرد 55 تا 75 ساله انج
می گویند: "مردها در عشق قانون ساده ای دارند بخواهندت برایت می جنگند نخواهندت با تو می جنگند" اما من مردهایی را می شناسم که درست وقتی میخواهندت با تو و خودشان می جنگند آنقدر می جنگند تا از تو و خودشان ویرانه به جای بگذارند و کیست که ویرانه را دوست بدارد؟ آن روز دیگر دوستت ندارند و می روند مردها چه دوستت بدارند چه ندارند یک روز یک جا سراغت را می گیرند یادت می افتند دلشان تنگ می شود...

ادامه مطلب
این یک هفته که مشهد بودم ...نه نوشتم...نه خوندم...نه هیچی...!
حالا یه عالمه کتاب هست...یه عااالمه ورقه سفید و خالی و یه من ...!به امام قول دادم ازش خواستم کمکم کنه ...که کتابمو تا آبان تموم کنم...
این هفته نرسیدم به بروز شده ها سر بزنم امروز ...حتمااااا...
خوابم بند نمیاد از این ور میوفتم ...اون ور ...تو ماشین گردنم بدجووور گرفته ...و با یه خواب طولانی مدت متوجه شدم دیگه نمیتونم تکونش بدم ...امان از تنگی کانال نخاعی ‌‌...اه!
بعد از ظهر شروع ترم جدید زبانه ...خدا ک
47.00 دلار
اسپری تأخیر Maca Delay را بگیرید تا از انزال زودرس خود جلوگیری کنید. بار خود را افزایش داده و مدت زمان ارگاسم در روابط جنسی را طولانی تر کنید. شریک زندگی خود را از استقامت جنسی بهبود یافته خود تعجب کنید!
انزال زودرس را حل کنیدآخرین خواب در رختخوابارگاسم خود را کنترل کنیدرانندگی جنسی را افزایش دهیداز نظر جنسی زنان بیشتری را راضی می کنندهمین حالا اسپری شخصی تأثیرگذار ماکا را سفارش دهید تا به شما در طولانی مدت در رختخواب کمک کند. مدت زمان خ
برای شش بار جنس اسپری کنیدزن و شوهرانزال زودرس برای زوجین می تواند نگران کننده باشدیک اسپری می تواند به مردان مبتلا به مشکلات انزال زودرس کمک کند که مدت زمان برقراری رابطه جنسی را شش برابر طولانی کنند.
کارآزمایی ها نشان داد که مردانی که پنج دقیقه قبل از مقاربت از درمان استفاده کرده اند ، عشق ورزی خود را از نیم دقیقه به تقریباً چهار دقیقه افزایش دادند.
اسپری که در بیمارستان رویال ویکتوریا در بلفاست ایجاد شده است ، حاوی بی حسی موضعی است که آلت
                          بسم الله الرحمن الرحیم
تکلیف:به نظر شما پناهگاه سوره ناس چگونه است؟
به نظر من پناهگاه سوره ناس میتواند شبیه وضعیت فردی باشد که کسی در حال تعقیب او به قصد صدمه زدن است و ان فرد به جایی شبیه هزار تو میرسد در ابتدای هزار تو یه دفترچه راهنما است که نشان میدهد چگونه میتوان به مرکز هزار تو رسید. ان فرد با استفاده از دفترچه خود را به مرکز هزار تو نزدیک میکند و هر چه قدر نزدیک تر شود از شر ان کسی که تعقیبش میکرد در امان بیشتری خواه
سبک زمینه حضرت زهرا(س)---------------------------تو کوچه غم نصیبی،مادر و طفل غریبیدارن مـیرن سمـت خونـه  باروی نیـلـیحسـن  داره  ورده  زبــونکجایی بابا شد نیمه جونمـادرم از ضـرب سـیلی وغـریبـی تـو ، تـو شهرمون((  امان از غریبی(۳) وای  ))

با یـه قـد خمیـده ، با رنـگ روی پریدهخونه رو جارو میزنه،به دیوار تکیه میدهزیـنـب می بینه مـادرشوبا دست میگیره پـهلوشوچنددفعه توی خونه دیدهمی گیره از علی رو شـو((  امان از غریبی(۳) وای  ))

تو تاریکیه دل شب ، پیچیده صدای
 کلاغ ها خوشبخت ترین پرندگان اند چرا که زشت اند و بد صدا، و به برکت این خصلت کسی هرگز اسیر شان نکرده است، هیچ صیادی برای کلاغ ها دانه نمی ریزد،در قفس هیچ پرنده فروشی کلاغی یافت نمی شود، اما همچنان کلاغ ها جزو با هوش ترین حیوانات اند ، آزاد ترین مردمان کسانی هستند که در پی جلوه دادن جاذبه های ظاهری به دیگران نیستند، به دام شکار چیان این جلوه پرستان هم نمی افتند، بگذار اگر می خواهی کسی دوستت بدارد برای آن چیزی باشد که برایش تلاش کرده ای و جزو وج
{منبرک و دلنوشته مهدوی - شماره 40}

امان از ما....

آیت الله بهجت میفرمود: اگر در اتاق در بسته ای باشیم و بدانیم قدرت بزرگی (مثل آمریکا) پشت در ایستاده و سخنان ما علیه خودش را میشنود و به موقع علیه ما به اجرا میگذارد، چقدر مواظب سخنان خود میشدیم؟ پس چرا حال ما نسبت به امام زمان چنین نیست؟
انگار چون میدانیم امام مهربانمان، در پی تلافی بی محبتی های ما بر نمی آیند، اینگونه غافلانه زندگی میکنیم. چقدر خود خواهیم ما! گیرم که رحمت بی منتهای حضرت مانع غض
پیشگویی حضرت پبامبر صلی الله علیه و آله از خیانت امت در حق امیر المومنین علیه السلام (به روایت اهل سنت عمری)
حاکم نیشابوری از علمای بزرگ اهل سنت عمری روایت کرده است:
٤٦٨٦- عَنْ حَیَّانَ الْأَسَدِیِّ، سَمِعْتُ عَلِیًّا یَقُولُ: قَالَ لِی رَسُولُ اللَّهِ صَلَّى اللهُ عَلَیْهِ وَسَلَّمَ: «إِنَّ الْأُمَّةَ سَتَغْدِرُ بِكَ بَعْدِی، وَأَنْتَ تَعِیشُ عَلَى مِلَّتِی، وَتُقْتَلُ عَلَى سُنَّتِی، مَنْ أَحَبَّكَ أَحَبَّنِی، وَمَنْ أَبْغَضَكَ أ
دانلود آهنگ وای عجب ماهی تو چه دلخواهی (ایهام)
Ahang vay ajab mahi to che delkhahi az Ehaam
دانلود آهنگ وای عجب ماهی تو چه دلخواهی (ایهام)
امشب از دیدن من همه انگشت به دهان میمانند
همه خوب حال مرا حال و احوال مرا میدانند
من که در تاب و تبم تو بتابان و شبم زیبا کن
بیا در شهر دل من پادشاهی کن
این تو و این دل من هرچه تو خواهی کن
ای امان ای امان ای امان از من و حالم
وای عجب ماهی تو چه دلخواهی تا ابد با من بگو همراهی
عاشقی با تو دردسر دارد
بسم الله

دعای روز پانزدهم
اَللّهُمَّ ارْزُقْنى فیهِ طاعَةَ الْخاشِعینَ وَاشْرَحْ فیهِ صَدْرى بِاِنابَةِالْمُخْبِتینَ بِاَمانِکَ یا اَمانَ الْخاَّئِفینَخدایا فرمانبردارى فروتنان را در این ماه روزى من گردان و بگشا سینه ام را براى بازگشتن بسویت همانند بازگشتن خاشعان به امان بخشیت اى امان بخش ترسناکان
ادامه مطلب
تقویم شیعه
نهم محرم (تاسوعا)
۱- محاصره‌ی خیمه‌ها در کربلا
امام صادق علیه السلام فرمودند: تاسوعا روزی بود که امام حسین علیه السلام و اصحابش را در کربلا محاصره کردند و سپاه شام بر قتل آن حضرت اجتماع نمودند، و پسر مرجانه و عمر سعد به خاطر کثرت سپاه و لشکری که برای آن‌ها جمع شده بود خوشحال شدند، و آن حضرت و اصحابش را ضعیف شمردند و یقین کردند که یاوری از برای او نخواهد آمد و اهل عراق حضرتش را مدد نخواهند نمود.
۲- آمدن امان‌نامه برای فرزندان ام الب
راستش اگرچه پریود آمد و حالم به وضع معمولش بازگشت اما دلم گرفته و شاید دلتنگی و دلگرفتگی از ویژگی‌های معمول روانم باشد. باز دلم یکی را می‌خواهد، یکی دوستم بدارد و دوستش بدارم. و لعنت به این خواسته‌ی محقق نشدنی. باید تلاش کنم خواستنی‌هایم را انتخاب کنم نه بدست تقدیری‌ِ این دل بی‌صاحاب معلق باشم. 
ولی خب فی‌الحال کاش یکی بود. یکی که هیچ وقت نبود و نخواهد بود. من از زندگیم راضیم اما خیالم افسار گسیخته‌ است و این باگ زندگی‌ست به قول آن رفیق و
بنام خالق عشق
دعای روز پانزدهم
اَللّهُمَّ ارْزُقْنى فیهِ طاعَةَ الْخاشِعینَ وَاشْرَحْ فیهِ صَدْرى بِاِنابَةِالْمُخْبِتینَ بِاَمانِکَ یا اَمانَ الْخاَّئِفینَخدایا فرمانبردارى فروتنان را در این ماه روزى من گردان و بگشا سینه ام را براى بازگشتن بسویت همانند بازگشتن خاشعان به امان بخشیت اى امان بخش ترسناکان
 هر بار که به اشتباه شوقی در دلم رشد می‌کنه و می‌میره، یه جون از جون‌هام کم میشه. یه کم اشک می‌ریزم و سعی می‌کنم قوی باشم. امان... امان...

+ ظهر که از خواب بیدار شدم، بین خواب و بیداری، تو حالتی که واقعا نمیدونم خواب دیدن بودن یا خیال کردن یه صحنه هایی که بی‌اندازه براشون دل‌تنگ بودم رو میدیدم. صحنه های دلگرمی. هر چی که بود خیلی واقعی بود.

++ فکر کردن به هر گذشته‌ای برای من سخت و دل‌گیره. و احتمالا تا آخر عمر همین خواهد بود. کاش می‌تونستم برگ
یک ضرب المثل چینی می گوید: «اگر بیماری در معده نباشد بیمار نمی میرد». این ضرب المثل ساده اهمیت و ارزش ارگانی به نام معده را نشان می دهد.
 متأسفانه همه ما عادت هایی داریم که به بدن آسیب می زند و معده نیز از این آسیب ها در امان نیست. این عادت ها باعث بالا آمدن اسید معده، دل درد، زخم معده، سرطان و غیره می شود. اما می شود با تغییر عادت های بد از بسیاری از این مشکلات در امان بود.پرهیز از زیاده روی در مصرف قهوه و شکلات سیاه و زیاده روی نکردن در مصرف غذاه
سلام دوستان.....یهو دلم خواست از چیزی بنویسم که بالاخره دریک فرصت مناسب عملی شد....یادتون این پست( امان از دست تو....امان از دست من ) رو؟
خب بالاخره بخت بامن یار بود و شب تولدش یهو تو ذهنم پااااپ،این فکر دراومد که تبریک بگو و سوتفاهم هارو با خرف زدن برطرف کن که خیالت راحت بشه....
و همینکارو کردم....اولش یکم تودلم خالی شد ولی بعدش گفتم با اراده و انجام بده اینکارو...شاید فردا دیگه چشمهات رو به سقف باز نشه...والااا...کی از فردای خودش خبر داره؟....
خلاصه گفت
بااشک دیده شوید این کربلا جهان را/پاکیزه میکند او حتی رخ نهان را/کارحسین وزینب درعرش دلربایی/بخشیده سوی شیعه گنجینه امان را/درگلشن محبت یاران او ولایی/این زمزم ولایت نوراست آسمان را/هرگریه ای برایش تیری است سوی دشمن/آماده کرده دائم هریاراو کمان را/سخت است بهرشیعه از نینوا شنیدن/وقت وداع یاران ازحجت عیان را/سرهابریده گشته برنیزه ها بلنداست/آنجا شهید عاشق تقدیم کرده جان را/زینب درآن بلندی با مرگ دست وپازد/دیده است شمر کافر بالشکربدان را/این
امان از غفلت و جا ماندن
یک بسیجی شب عملیات ازگردان جدا افتاده بود ومیگفت گردان گم شده.گردان گم نشده بود اوگم شده بود.خدایا نشود اینکه خیل عشاق وفداییان ولایت بروندو ماجا بمانیم وفکرکنیم که آنهاگم شده اند،غافل ازآنکه آنان به مقصد رسیده وما جا مانده ایم.

کاروان رفت و تو در خواب وبیابان در پیش
کی رسی ره زکه پرسی چه کنی چون باشی

سلامتی ولی امرمسلمین جهان صلوات
الهم عجل لولیک الفرج.آمین
روش های دیر ارضا شدن در رابطه جنسی
دیر ارضا شدن یا تلاش برای برقراری رابطه جنسی طولانی همواره یکی از دغدغه های اصلی زوجین بوده و با تکنیک ها و مهارت هایی می توان به این توانایی رسید.

ستاره | سرویس زناشویی - بسیاری از زوج ها تمایل دارند تا تجربه ی یک رابطه جنسی مناسب و لذت بخش را داشته باشند. صرفا برقراری یک رابطه جنسی مناسب به مدت زمان آن بستگی ندارد، بلکه کیفیت آن نیز از عوامل مهم و تاثیر گذار تلقی می شود. در این مطلب سعی بر این است تا کلیه روش
بسم الله

دعای روز پانزدهم
ادامه مطلب

انتخاب رقم مناسب و مطلوب گوجه فرنگی برای کشت ، مانند تمامی محصولات کشاورزی و گلخانه ای حائز اهمیت می باشد و بایستی به نکات زیادی توجه کرد . رقم مورد نظر باید دارای بازار پسندی مطلوبی باشد و اندازه و فرم مطلوب داشته ، عملکرد و تولید بالا داشته ، مقاوم به بیماری ها بخصوص بیماری های فیوزولیژیکی و شرایط نامناسب منطقه (نور کم ، دمای پایین و …) باشد .
در حال حاضر گوجه فرنگی دارای ارقام گلخانه ای بسیار زیادی است و روز به روز به تعداد آنها افزوده م
براساس آخرین مطالعه ، مردانی که در طی 36 ثانیه از نفوذ انزال داشتند ، شش بار بعد از استفاده از اسپری موضعی پنج دقیقه قبل از رابطه جنسی ، انزال کردند.سیصد مرد مبتلا به انزال زودرس مادام العمر (بالینی) از 31 مرکز در انگلیس ، جمهوری چک ، مجارستان و لهستان ، به طور تصادفی به دو گروه تقسیم شدند.
دویست نفر از اسپری PSD502 استفاده کردند که شامل 7.5 میلی گرم لیدوکائین و 2.5 میلی گرم پریلوکائین و 100 مورد استفاده از اسپری دارونما بدون مواد فعال است.هر بار که آنها
مقابله با پیری زودرس با یک نوشیدنی ارزان _ اهمیت نوشیدن آب گرم از لحاظ ایجاد تناسب اندام و جلوگیری از پیری زودرس ، در صدر فهرست ملزومات این فرایند قرار می گیرد. به همان اندازه که نوشیدن آب در طول روز تاکید می شود، هر فردی بایستی هر روز آب گرم نیز بنوشد.
خواص آب گرمآیا آب گرم در واقع یک درمان است؟
افراد زیادی وجود دارند که هر روز صبح به نوشیدن آب گرم عادت دارند. اما آیا آن ها می دانند فواید آب گرم چیست؟ در واقع، نوشیدن آب گرم یکی از درمان ها
                                                                  جهت دفع بلا: آیه 128 سوره توبه((64))
بسم الله الرحمن الرحیم
هرکه این سوره را در فرائض و نوافل بخواندالله اورا از آمنین روز قیامت بر انگیزد و او را الله در زیر عرش خود سایه دهد واورا آسان محاسبه کند و کتابش را به دست راستش بدهد وهرکه شب جمعه بخواند الله به هر حرفی ثواب آزاد کردن صد بنده به او بخشد و هفتاد هزار ملک برایش آمرزش خواهند والله او را بیامرزد
وهرکه بخواند در بهشت خان
امان الله خان پسر امیر حبیب الله خان در سال 1892م تولد یافت. بعد از فوت پدرش در فبروری سال 1919م به سن 27 سالگی عهده دار سلطنت شد. امان الله خان در مکتب حربیه درس خواند، به مسایل اردو و امور نظامی از نزدیک در ارتباط بود...
ادامه مطلب
رفته بودیم برای افتتاح حساب وام ازدواج، آقای بانک دار پرسید قبلا اینجا حسابی نداشته اید؟ گفتم : نه! فرم افتتاح حساب را داد دستم . پر کردم. تحویلش دادم.
اطلاعات را که وارد سیستم کرد گفت شما قبلا اینجا حساب داشتید! دوباره گفتم : نه! مطمئنم که نداشتم. 
گفت: سال فلان، از طرف مدرسه فلان! 
شوکه شدم! اسمِ مدرسه ابتدایی ام بود، یادم افتاد که آن سال برای همه بچه ها حساب باز کردند و یک کارت دادند دستشان. یادم نبود، اصلا! اصلا!
مامان آه کشید و گفت: امان از آن ر
سلام والی شهر قلبم .دیشب درب شهرتو باز گذاشته بودی ..نگهبانهای دروازه ی شهر  بخواب رفته بودند .حواست به شهرت هست ؟ سر دیوارها کماندارهارو مرخص کرده بودی ؟!! صدایجارچی نیمه شب رو نشنیدم ! کسی نگفت " اسوده بخوابید ...شهر در امن و امان است !"دیشب شهرت در امن و امان نبود ؟ !!!کجا رفته بودی  که ملازمان از غیبت چشمان بیدارتو  نه بیدار بودند و نه جار زدند و نهکمان بدست گرفتند ؟؟حواست به شهرت نیست عزیز...حواست به شهرت نیست .!!!!
نماز خواندن حضرت آقا بر جنازه مرحوم هاشمی و سردار سلیمانی  را دیدیم!
امروز همان آقا برای  رحلت حجت الاسلام طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندارن پیامی صادر کردند و دیدیم رهبری معظم اهل غلّو نیستند!
خداوند سایه این اَبَر مرد را بر سر مردم مستدام بدارد. انشاء الله
گالریِ موبایل چیزِ خیلی مزخرفی‌ست. بعضی وقت‌ها (به خصوص حالا که نت نداریم و توی پادگان سر می‌کنیم) آنقدر حوصله‌مان سر می‌رود که مجبور می‌شویم خاطراتمان را از طریقش مرور کنیم. و امان از خاطرات. امان از روزهای خوبی که رفتند و نماندند و فقط یک فایل جی‌پی‌جی برایمان گذاشتند با کمتر از ۱۰۰مگابایت حجم! اما همین فایل ریز دمار از روزگار آدم درمی‌آورد. جوری که مطمئن می‌شوی هرچه بشود «من یادِ تو می‌افتم»
+ یادگاری از کاپیتانِ تیم.
‌‌

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها